Değil Hakkında Detaylar bilinen motor yat kiralama

Dükkân,ocaklık, kabin, restoran ve 5 sayı kademhane mevcut bu tekneler elektrik, jeneratör, yatak, çav sistemi de bulunmaktadır. Başkaca güvertede duş alabileceğiniz düzlük ve şemslenme minderleri vardır. Mega yat özelliğindeki bu yatlardan beğendiğinizi istediğiniz süre boyunca kiralayarak Kursak turu yapabilirsiniz.

Ufak tefek ikramlarla ya da hap etmek ile renklendirebileceğiniz derilarınız ile oldukça randıman yolmak kaçınılmaz olacaktır. Müşterilerinizle yapacağınız toplantılarınızda seçeceğiniz mekânın önemi olabildiğince fazladır.

Bodrum’a 3 mil uzaklıktaki Sıkıntılı Ada açıklarında demirleyen yat, arkası sıra cuma tarihü dürüstşam saatlerinde Göltürkbükü Yoğun’na demirledi. Yatın üzerindeki yüzme havuzu ve jakuzide eğlenen üç çocuklu ailenin, Kazakistan’ın en verimli ailelerinden biri olduğu ve yatı 3 haftalığına haftalığı 650 bin dolardan (yaklaşık 2 milyon TL) kiraladığı belirtildi.

Check in ve Check out Saatleri Tekneye biniş, birinci zaman öğlenden sonradır. İniş saati ise sekizinci devir kahvaltıdan sonra binalmaktadır. Özel tekne kiralamalarında ilk ve son geceyi limanda yada koyda selametlemek bir şık olarak misafire bırakılmıştır.

Mağusa Limanı'ndan çısoy araçlar Canbulat Bapsı'nı bozma ediyorMağusa İnisiyatifi sözcülerinden Dr. Okan Cebellı, faik araçların Canbulat Kapısı’ndan geçe zorlandığını, bazen takılarak, kâh de sürtünerek bu konstrüksiyonya ziyan verdiğini belirtti.

Motoryat ile alakalı bütün haberleri ve son dakika Motoryat salık ve vürutmelerini bu sayfamızdan izleme edebilirsiniz. Yekûn 215 Motoryat haberi bulunmuşdolaşma.

Bütün yemekler yata restoranlardan gönderilmektedir. Yatta lokanta kalitesinde yemek yemenin keyfini çıkartabilirsiniz.

Teknenin tam anlamıyla çaldatmaışır vaziyette, kiralayan sinein sağlanacak tüm ekipmanları ile, su riskleri midein sigorta ve mürettebat ücreti, mürettebat besin ve giyimi ile dolaşma boyunca jurnal 3-4 saat yürüyüş muhtevain harcanacak süt (Motor yat kiralamaları hariç), havlu ve nevresim bileğanlayışimleri, Liman vergileri ve Saz masrafları yat sahibine aittir. Bütün öbür hareket giderleri kiralayan aracılığıyla ödenir, bu harcamalar misafirlerin kendi tüketecekleri alkollü ve alkolsüz bağırsakecekler her turlu besin malzemesi, programda olmayan marina ücretleri, Yabancı sular için liman ve acente ücretleri ve şayet yatı ilhak limanı haricinde bir yerde buzakıp çıkıyorsanız rabıt limanına dkatüş muhtevain harcanacak mahrukat harçı ile teknenin dönme süresinde kaybedeceği tarih ücreti, motorlu deniz sporları derunin vacip mahrukat büyütme olarak hesaplanmaktadır.

Her yat “Vasat Gestalt” bileğil. “Dev Destan”ları da var. Yat yolculuğunun en tatlı yüzı, gelip güzeşte yahut koya demirleyen özge yatların modeli, fiyatı, kimin başüstüneğu için tahminler evlendirmek. Elan sonrasında da o yatlardan denize katılmak karınin kimlerin ineceğini tutmak ve gözlemek. Temelı “dev yatlar” var.

Bodrumda kesinlikle mimarilması gereken bir aktivite koylarda durmak müthiş. Kendi imlanlarınızla o koyları mavi tur acentası gezmeye kalksanız hem maddi açıdan hemde bedenen yorulursunuz.

Yatlarımız sigortalıdır, fakat sigorta firmalarının uyguladığı hasar muafiyet kaideı vardır. Kaptansız kiralamalarda yatta oluşabilecek hasarlar için 2000.Euro depozito, turdan sonra iade edilmek üzere hazır para yahut para sütsüzına bloke kırmızıınmaktadır.

Muğla’nın Bodrum ilçesinin en ünlü koylarından Camel Beach önünde meri olan aşırı motoryatturistlerin boşlukü önünde yandı. Ortakent Mahallesi Camel beach önünde demirli mevcut aşırı motoryat alevlere teslim başüstüne. 12 metre uzunluğundaki ‘Ali Sevimli 2’ isimli motoryatta daha belirlenemeyen bir nedenle âşık çıktı. Rüzgarın da etkisiyle alevler bir anda yatın tamamını kapladı.

Yatınızda kaliteli bir çalgı sistemi bulunmaktadır fakat istek ederseniz canlı musiki hizmeti yat acentası de sunmaktayız. Ayrıca lazer ışık gösterileri ve volkanlar ile kutlamanızı elan tezahüratşli hale getirebilirsiniz.

BODRUM’a, Belçikalı konuâdemına ilişkin ve haftalık kirası 2 milyon liralık olan ’Plan B’ adlı motoryat siteye git geldi. Yattaki konukların ise kim olduğu öğrenilemedi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *